ЗАБРОНЮВАТИ СТОЛИК

Де б ви хотіли зробити своє бронювання?

Меню ресторану Мангал доступне на обід і вечерю 7 днів на тиждень.

Обід доступний з 12:00 до 14:00, а вечеря з 18:00 до 21:00 з понеділка по четвер. Обід з п’ятниці по неділю доступний з 12:00 до 14:30, а вечеря – з 18:00 до 21:30.

Хоча бронювання не є обов’язковим, ми рекомендуємо планувати свій візит заздалегідь – особливо якщо ви збираєтеся до нас спеціально. Оскільки наша доступність змінюється щодня, якщо ви не можете знайти відповідний час онлайн, зателефонуйте нам.

  Замовити на:
  Кількість осіб:

  НАШІ ПРАВИЛА

  БРОНЮВАННЯ СТОЛИКА

  Проте меню та ціни можуть час від часу змінюватися в міру розвитку ресторану. Ми повідомимо вас якомога частіше, зазвичай не менше ніж за 2 тижні, про будь-які істотні зміни, щоб ви могли змінити своє бронювання за бажанням.

  Запрошуємо відвідувачів віком від 4 років. Для гарантії бронювання необхідні дані кредитної або дебетової картки. Вся інформація про кредитні картки безпечна та захищена в Інтернеті за допомогою шифрування SSL, галузевого стандарту. Якщо ви не можете прийти в цей день, будь ласка, повідомте нас у письмовій формі не пізніше, ніж за 72 години до заброньованого часу, оскільки після цього часу може стягнутися плата за скасування в розмірі $50 на особу.

  Ми зв’яжемося з вами за 4 дні до того, щоб підтвердити ваше бронювання, і дуже чекаємо на зустріч.

  Зверніть увагу, що всі запити враховані. Однак вони не гарантовані.

  Столи на 2 гостей з 12:00 і 12:15 до 17:00 і 19:00 гарантуються на 2 години, столи на 3-4 особи на 2,5 години і столи на 5-7 гостей на 3 години. Ми можемо вимагати повернення вашого столика після цього часу. За 5 днів до дати бронювання буде надіслано SMS-нагадування із запитом на підтвердження. Ми залишаємо за собою право скасувати будь-які непідтверджені бронювання.

  Щоб отримати додаткову інформацію або поговорити з членом нашої команди, будь-ласка, зв’яжіться з нами за номером +38 067 800 0592.

  Для вашої зручності наші лінії для бронювання відкриті 24 години на добу, 7 днів на тиждень.